mobil yazılım
Firmanıza Özel

mobil yazılım

Akıllı telefonların kullanıcı sayısının artması ile Responsive adı verilen mobil uyumluluk tüm internet sitelerine entegre edilmiştir. IOS ve Android cihazlar için farklı özel kodlamalar tercih edilmektedir ve bu kodlamalar pek çok avantaj sağlamaktadır.

bi Markası olarak gerek Android gerekse de IOS işletim sistemine uygun mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Tüm küçük aygıtlar için modern; güncel, hareketli ve dinamik bir uygulama ile müşterilerize kusursuz deneyimler sunabilirsiniz.

Mobil uygulamalar sayesinde içeriklerinizi güncel tutabilir, trendleri paylaşırken etkileşiminizi yükseltebilir, bu da müşteri sadakatini güçlendirmenize yardımcı olur.

Mobil web sitesi olan şirketler mobil uyumlu olmayan web sitelerine göre daha çok ziyaret ediliyor. Kullanıcılar mobil uygulaması olan markalarla daha fazla etkileşim halinde kalıyor.

Mobil Uygulama Kullanmayan Var mı?

Akıllı telefonlar ve tabletlerin hayatımıza girdiği zamandan beri mobil uygulamalar hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldular. Hiç yanımızdan ayırmadığımız taşınabilir hatta aşırı taşınabilir (ultra portable / ultra mobile) bu cihazlar, sürekli elimizin altında olduğu için zamanla masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızın yerini aldılar.

Esasen akıllı telefonlara cebimizdeki bilgisayarlar diyebiliriz. Teknoloji ile birlikte mobil uygulama geliştirme hızında da ibre yükseliyor. Gereksinim ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre çeşitlilik teknolojileri kullanarak mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

mobil yazılım
mobil yazılım

Mobil Entegrasyon

Web sitenizi mobil uygulamanızla entegrasyonunu sağlıyor, iş süreçlerinin mobil uygulamalar kullanarak çok daha verimli hale getiriyoruz.

Hem firmanızın içinde kullanabileceğiniz intranet uygulamalar, hemde müşterilerinizin kullanacağı Hybrid mobil yazılımlar ile teknolojik çağa ayak uydurun. Mobil yazılım sayesinde online satışlarınızı arttırabilir yada şirket içi yönetiminde daha kreatif çözümlerle başarınızı kolayca arttırabilirsiniz.

Sizi Arayalım!

mobil yazılım çözümlerimiz ile ilgili aklınıza takılan yada merak ettiklerinizi hemen cevaplayalım. Formu doldurun en kısa sürede sizi arayalım.

Lütfen Bekleyin