Yazılım ve Uygulama Hizmetleri

    ajans'dan Daha Fazlası

2015'den faaliyetlerine devam eden ITHINKSO, “Independent Agency” yaklaşımı ile birlikte bi Markasını hayata geçirdi. Mobil uygulamalar, SEO/SEM destekli web siteleri, sinema ve prodüksiyon konularında hizmet vermektedir.

Yaratıcı bir fikir karşısında çocuklar gibi heyecanlanan ekibimiz ile birlikte şeffaf ve samimi bir “Geliştirme” süreci yürütüyoruz. İnanmadığımız ve etki yaratmayacağını düşündüğümüz herhangi bir projeye gönlümüzü koymuyoruz.

Üretimin birlikte yapıldığına, bir elin nesi varsa daha fazla elin çok daha güçlü bir sesi olacağına inanıyor ve bir de her şeyin başı “markayı doğru anlamaktan” geçtiğini düşünüyoruz.

Peki Nasıl Yapıyoruz?

yaratıcı içerikler üretmek ve daha iyisini geliştirmek için buradayız.

Her şeyden daha çok önemsediğimiz “iletişim” ve “fikir” ile. Birbirini anlayan insanların birlikte olduğu, çalıştığı markalar ile de doğru bir iletişim çok ama çok kurmaya önem veriyoruz.

Fikir ise bizi hiç yalnız bırakmıyor. Doğru “anlamak” yaratıcı ve tam 12’den vuran fikirler yaratmamızı sağlıyor. Bir masanın etrafında, çalışmaktan belki biraz yorulmuş ama hiç sıkılmamış insanlar ile sizler için fikir atölyeleri kuruyoruz. Çünkü bundan çok keyif alıyoruz.

bi Tercih Edenler

Bizim için Ne Dediler?